انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی به صنایع استان تهران

انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی به صنایع استان تهران

انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی استان تهران

۱۹ هزار بازدید نیرو های عملیات امدادی شرکت گاز استان تهران از ادارات دولتی

۱۹ هزار بازدید نیرو های عملیات امدادی شرکت گاز استان تهران از ادارات دولتی

۱۹ هزار بازدید نیرو های عملیات امدادی شرکت گاز استان تهران از ادارات دولتی  سعید توکلی مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، درباره اهمیت مصرف بهینه گاز صحبت کرد و از ۱۹ هزار بازدید انجام شده از ادارات و اماکن دولتی از آبان ماه سال جاری تا به امروز خبر داد. سعید توکلی درباره جزئیات این بازدیدها گفت: از ابتدای بازدید ها تا کنون حدود ۱۰۰۰ اخطار قطعی گاز صادر شده که از این بین، جریان گاز ۱۰۰ مشترک قطع شده است. امید است تا با رعایت نکات مصرف بهینه گاز و رعایت دمای رفاه ۱۸ تا ۲۱ درجه در ادارات و اماکن دولتی، زمستان را با آسودگی خاطر از بهره‌مندی همه مشترکین از نعمت گاز بگذرانیم و قدم مثبتی در راه استفاده صحیح از منابع تجدیدناپذیر برداریم.
او همچنین در رابطه با بازدید از ویلاها و شهرک های ویلایی گفت: بازدید هایی نیز از ویلاها و شهرک های ویلایی صورت گرفته است تا میزان و نحوه مصرف گاز در این بخش نیز مورد بررسی قرار گیرد. حدود ۱۰۰ مورد در این بخش بازدید داشتیم که خوشبختانه قطعی جریان گاز در این موارد وجود نداشت.
مدیرعامل شرکت گاز استان تهران در پایان از تلاش همکاران و ماموران بازدید از ادارات و اماکن دولتی تشکر کرده و افزود: رعایت نکات مصرف بهینه و ایمن گاز، اصلی ترین عامل بهره مندی همگانی از این نعمت است و امیدواریم زمانی فرا برسد که بدون یادآوری و متذکر شدن نکات مصرف بهینه و ایمن شاهد رعایت این موارد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *