انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی به صنایع استان تهران

انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی به صنایع استان تهران

انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی استان تهران

قطع گاز ۳۱۱ اداره دولتی با اجرای طرح ضربتی

قطع گاز ۳۱۱ اداره دولتی با اجرای طرح ضربتی

قطع گاز ۳۱۱ اداره دولتی با اجرای طرح ضربتی

مسلم رحمانی، مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: با توجه به کاهش شدید دما در این هفته، اجرای طرح بازرسی وضع مصرف و پایش دمای اداره‌های دولتی با شدت بیشتری انجام و برخورد با نهادهای متخلف در این حوزه با جدیت انجام خواهد شد.

وی افزود: شامگاه سه‌شنبه (۱۳ دی‌ماه) با اجرای طرح ضربتی پایش دما در اداره‌های استان‌های پرمصرف، دمای نزدیک به ۳ هزار اداره دولتی مورد پایش قرار گرفت که بر این اساس، گاز ۳۱۱ اداره دولتی که با وجود صدور اخطار قبلی به اصلاح مصرف مبادرت نکردند، قطع شد، همچنین ۳۱ مورد اخطار برای اداره‌های متخلفی که اخطار نگرفته بودند، صادر شد.

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به انجام بازدیدهای ادواری ازسوی گروه‌های کارشناسی شرکت ملی گاز ایران، بر لزوم رعایت بخشنامه مصوب درباره حفظ دمای ۱۸ تا ۲۱ درجه در فضای داخلی و دمای ۱۸ درجه در راهروها و فضاهای عمومی و سرپوشیده تأکید کرد.

رحمانی گفت: با توجه به بخشنامه مصوب هیئت وزیران، دمای رفاه اداره‌ها ۱۸ درجه سانتیگراد است و بر مبنای این بخشنامه، مسئولان مربوطه در اداره‌ها موظف‌اند حداکثر یک ساعت پیش از آغاز کار، وسایل گرمایشی را روشن و یک ساعت پیش از پایان کار نیز خاموش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *