انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی به صنایع استان تهران

انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی به صنایع استان تهران

انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی استان تهران

previous arrow
next arrow
Slider

کلیات

این مجموعه با ارائه خدمات مشاوره و کنترل خوردگی از اثرات مخرب خوردگی و خسارت های متعاقب آن جلوگیری می نماید.یکی از مهمترین فرایندهای کنترل خوردگی تجهیزات و تاسیسات مدفون فلزی، بکارگیری حفاظت کاتدیک می باشد.از همین رو این شرکت با اتکا بر دانش و تخصص بومی، سعی در مرتفع نمودن نیازهای صنعت نفت و گاز در زمینه مهندسی وطراحی، تامین، اجرا و راه اندازی و تعمیر و نگهداری انواع… سیستم های حفاظت کاتدیک نموده است.

رسالت

رسالت این مجموعه ارائه خدمات و تامین محصولات حفاظت کاتدیک و کنترل جریان‌های سرگردان با کیفیت بالا است. در همین رابطه کارشناسان فنی و مهندسی این مجموعه با ارائه راهکارهای نوآورانه و اقتصادی، سعی در کاهش هرچه بیشتر هزینه با رویکرد ارتقا کیفیت دارند.

چشم انداز

این مجموعه با ارتقاء مداوم دانش فنی خود از طریق آموزش، تحقیق و همکاری با سایر شرکت ها در سطح ملی و بین‌المللی، در جهت توسعه فعالیت‌های حفاظت از خوردگی قدم برداشته و تلاش می کند در آینده، گستره فعالیتهای خود را به فراتر از مرزهای کشور گسترش دهد.

سرتیتر فعالیتها

مشاوره در زمینه حفاظت از خوردگی تجهیزات و تاسیسات در صنایع نفت و گاز و پالایشگاه، پتروشیمی، دریایی، ساختمانی و….طراحی و مهندسی و تهیه مدارک و نقشه های انواع سیستم‌های حفاظت کاتدیک
تامین متریال و تجهیزات انواع سیستم های حفاظت کاتدیک اجرا و راه اندازی انواع سیستم های حفاظت کاتدیک بهره برداری و تعمیر نگهداری سیستم‌های حفاظت کاتدیک
عیب یابی و رفع عیب سیستم‌های حفاظت کاتدیک عیب یابی پوشش خطوط لوله مدفون و انجام عملیات های عمرانی مربوطه و رفع عیب پوشش (ACVG, PCM, DCVG,…)
انجام خدمات بازرسی متریال انجام خدمات بازرسی حین عملیات اجرایی سیستم‌های حفاظت کاتدیک