انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی به صنایع استان تهران

انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی به صنایع استان تهران

انجمن صنفی مشاوران و پیمانکاران گازرسانی استان تهران

جهت استفاده از تخفیفات ویژه انجمن با شماره  ۰۲۱۷۱۰۵۷۷۱۰ تماس حاصل نمایید

previous arrow
next arrow
Slider

کلیات

این مجموعه با ارائه خدمات مشاوره و کنترل خوردگی از اثرات مخرب خوردگی و خسارت های متعاقب آن جلوگیری می نماید.یکی از مهمترین فرایندهای کنترل خوردگی تجهیزات و تاسیسات مدفون فلزی، بکارگیری حفاظت کاتدیک می باشد.از همین رو این شرکت با اتکا بر دانش و تخصص بومی، سعی در مرتفع نمودن نیازهای صنعت نفت و گاز در زمینه مهندسی وطراحی، تامین، اجرا و راه اندازی و تعمیر و نگهداری انواع… سیستم های حفاظت کاتدیک نموده است.

رسالت

رسالت این مجموعه ارائه خدمات و تامین محصولات حفاظت کاتدیک و کنترل جریان‌های سرگردان با کیفیت بالا است. در همین رابطه کارشناسان فنی و مهندسی این مجموعه با ارائه راهکارهای نوآورانه و اقتصادی، سعی در کاهش هرچه بیشتر هزینه با رویکرد ارتقا کیفیت دارند.

چشم انداز

این مجموعه با ارتقاء مداوم دانش فنی خود از طریق آموزش، تحقیق و همکاری با سایر شرکت ها در سطح ملی و بین‌المللی، در جهت توسعه فعالیت‌های حفاظت از خوردگی قدم برداشته و تلاش می کند در آینده، گستره فعالیتهای خود را به فراتر از مرزهای کشور گسترش دهد.

سرتیتر فعالیتها

مشاوره در زمینه حفاظت از خوردگی تجهیزات و تاسیسات در صنایع نفت و گاز و پالایشگاه، پتروشیمی، دریایی، ساختمانی و….طراحی و مهندسی و تهیه مدارک و نقشه های انواع سیستم‌های حفاظت کاتدیک
تامین متریال و تجهیزات انواع سیستم های حفاظت کاتدیک اجرا و راه اندازی انواع سیستم های حفاظت کاتدیک بهره برداری و تعمیر نگهداری سیستم‌های حفاظت کاتدیک
عیب یابی و رفع عیب سیستم‌های حفاظت کاتدیک عیب یابی پوشش خطوط لوله مدفون و انجام عملیات های عمرانی مربوطه و رفع عیب پوشش (ACVG, PCM, DCVG,…)
انجام خدمات بازرسی متریال انجام خدمات بازرسی حین عملیات اجرایی سیستم‌های حفاظت کاتدیک

 

لیست شرکت های خدمات حفاظت کاتدیک

لوگو شرکتنام شرکتمدیر مسئولدرباره شرکت
شرکت آرمان شعله جابانسعید قراگزلوپروفایل شرکت
شرکت مکانیک پوشش تاسیسات نگینمحسن ارشادیپروفایل شرکت